FutbollSport

Casillas: Barazimi ishte rezultat i drejtë

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, mendon se barazimi 1-1 i Spanjë ndaj Italisë ishte rezultat i drejtë.

Portieri i Real Madridit bëri një varg mbrojtjes të vështira gjatë barazimit të djeshëm, që hapi grupin C të Euro 2012.

“Barazimi ishte rezultat i drejtë, pasi të dyja ekipet kurrë nuk u dorëzuan dhe sulmuan deri në fund”.

“Edhe Italia edhe Spanja kanë lojtarë për të kaluar në fazën eliminatore të Euro 2012. NJë pikë për secilin ishte e drejtë”, ka thënë Casillas për Rai Sport.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button