s Cristiano Ronaldo nuk e mohon kalimin në Itali | www.Zemra.Org

Cristiano Ronaldo nuk e mohon kalimin në Itali

Cristiano Ronaldo e ka lënë të hapur mundësi e kalimit në Serie A në të ardhmen.

“E respektoj Kampionatin italian, por tash është i treti pas Spanjës (La Liga) dhe Anglisë (Ligës Premier)”.

“Por kurrë mos thuaj kurrë. Një ditë, pse jo, atje ka ekipe fantastike, si Interi, Milani dhe Juventusi”, ka thënë superylli i Real Madridit për Mediaset.

Megjithatë, ai ka sqaruar se aktualisht është i lumtur te, siç e ka quajtur, klubi më i madh në botë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.