s Edinson Cavani dëshiron Kupën e Italisë | www.Zemra.Org

Edinson Cavani dëshiron Kupën e Italisë

Sulmuesi i Napolit, Edinson Cavani, thotë se finalja e Kupës së Italisë kundër Juventusit është ndeshja më e rëndësishme e sezonit për klubin e tij.

“Ne do të japim gjithçka në këto ndeshje të fundit të sezonit dhe në fund të fundit do të shohim se ku jemi”.

“Ndeshja e fundit kundër Juventusit do të jetë ndeshja më e rëndësishme e sezonit dhe ne ngadalë po përgatisim mentalitetin tonë për ta fituar atë”, ka thënë Cavani.

Uruguaiani është i suspenduar për ndeshjen e fundit të sezonit në Serie A, që Napoli e zhvillon të dielën në San Paolo kundër Sienës.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.