s Ezequiel Lavezzi do te shkojë në PSG | www.Zemra.Org

Ezequiel Lavezzi do te shkojë në PSG

Sulmuesi i Napolit, Ezequiel Lavezzi, ka gjasa më të mëdha që t’i bashkohet Paris Saint-Germainit – ka deklaruar agjenti i FIFA-s, Ernesto Bronzetti.

“Gjasat janë 90 për qind që Lavezzi të transferohet në Paris këtë verë”.

“Edhe pse ka klube tjera të interesuara, madje edhe skuadra kineze, mendoj se PSG do ta fitojë këtë ankand”, ka thënë Bronzetti për Radio Kiss Kiss Napoli.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.