s Galliani ëndërron për transferimin e Van Persiet | www.Zemra.Org

Galliani ëndërron për transferimin e Van Persiet

Shefi ekzekutiv i Milanit, Adriano Galliani, ka thënë se ëndërron ta shohë sulmuesin e Arsenalit, Robin Van Persie, duke bartur fanellën kuqezi.

Holandezi ka kontratë me Topçinjtë së paku deri në vitin 2013, ndërsa Galliani ka pranuar se jo të gjitha ëndrrat realizohen.

Nga ana tjetër, ai ka folur për Zlatan Ibrahimovicin, për të cilin ka thënë se e meriton Topin e Artë.

“Nëse ai e fiton Ligën e Kampionëve ose Kupën e botës, Zlatan do ta fitojë këtë çmim herët oses vonë”, ka deklaruar Galliani.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.