FutbollSport

Guardiola: Reali po luan më mirë

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka pranuar se Real Madridi po luan më mirë se ekipi i tij, që është dhe arsye pse Los Blancos gjenden në krye të tabelës.

“Nëse Reali është tri pikë para nesh, atëherë kjo është për shkak se ata kanë bërë punë të madhe deri tani”.

“Unë mund të pranoj se ata kanë luajtur më mirë se ne në kampionat. Të shohim në fund të sezonit nëse pikët janë vendimtare”, është shprehur Pep.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close