Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Ibrahimovic përlot suedezët me këtë mesazh

0 33

Pas largimit nga Përfaqësuesja e Suedisë, Zlatan Ibrahimovic ka shkruar një mesazh emocionues i cili ka përlotur të gjithë.

Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, Ibrahimovic përcjell mirënjohjen për Kombëtaren e cila sipas tij i ka dhënë shumë për të përmbushur ëndrat e tij.

Ibrahimovic thotë se Suedia do të mbetet gjithmonë në zemër duke shprehur dashurinë e madhe për këtë Kombëtare.

Ky është mesazhi i plotë i Ibrahimovic:
Lajm ardhur nga ‘Geto Rosengård’ që më parë nuk njihej por Suedia më dha mundësinë për të treguar talentin. Një falenmderim i madh shkon për të gjithë mbështetësit suedezë, pasi pa ata nuk do të isha në gjendje për të përmbushur ëndrrat e mia. Ti gjithmonë do jesh në zemrën blu dhe të verdhë. Të dua”, shkruan Ibrahimovic.

Screenshot_3

Leave A Reply

Your email address will not be published.