s Ibrahimovic përlot suedezët me këtë mesazh | www.Zemra.Org

Ibrahimovic përlot suedezët me këtë mesazh

Pas largimit nga Përfaqësuesja e Suedisë, Zlatan Ibrahimovic ka shkruar një mesazh emocionues i cili ka përlotur të gjithë.

Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, Ibrahimovic përcjell mirënjohjen për Kombëtaren e cila sipas tij i ka dhënë shumë për të përmbushur ëndrat e tij.

Ibrahimovic thotë se Suedia do të mbetet gjithmonë në zemër duke shprehur dashurinë e madhe për këtë Kombëtare.

Ky është mesazhi i plotë i Ibrahimovic:
Lajm ardhur nga ‘Geto Rosengård’ që më parë nuk njihej por Suedia më dha mundësinë për të treguar talentin. Një falenmderim i madh shkon për të gjithë mbështetësit suedezë, pasi pa ata nuk do të isha në gjendje për të përmbushur ëndrrat e mia. Ti gjithmonë do jesh në zemrën blu dhe të verdhë. Të dua”, shkruan Ibrahimovic.

Screenshot_3


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.