s Komentatori Shakohoxha çmend serbët dhe maqedonasit me këtë koment | www.Zemra.Org

Komentatori Shakohoxha çmend serbët dhe maqedonasit me këtë koment

Dritan Shakohoxha sonte në mbrëmje ndërsa gjatë komentit për golin e parë të Shkëndijës së Tetovës ndaj çekëve të Mlada Boleslav e vlefshme për turin e tretë të Europa League, e ka cilësuar stadiumin “Filipi II” të Shkupit “Arena Adem Jashari”.

shkendija
Gjë që me shumë mundësi nuk do tu pëlqejë aspak sllavomaqedonasve të cilët nuk nuk e kanë përtypur këtë etiketim për stadiumin e tyre kombëtar as kur ky epitet u përdor edhe nga ekipi i Shkëndijës së Tetovës disa ditë më parë. Nuk dihet se cili do të jetë reagimi i tyre pas këtij etiketimi, ndërkohë që Shakohoxha njihet për entuziasmin e tij të theksuar kur luajnë ekipet shqiptare kudo që janë dhe sidomos Ekipi Kombëtar.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.