Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Komentatori Shakohoxha çmend serbët dhe maqedonasit me këtë koment

0 31

Dritan Shakohoxha sonte në mbrëmje ndërsa gjatë komentit për golin e parë të Shkëndijës së Tetovës ndaj çekëve të Mlada Boleslav e vlefshme për turin e tretë të Europa League, e ka cilësuar stadiumin “Filipi II” të Shkupit “Arena Adem Jashari”.

shkendija
Gjë që me shumë mundësi nuk do tu pëlqejë aspak sllavomaqedonasve të cilët nuk nuk e kanë përtypur këtë etiketim për stadiumin e tyre kombëtar as kur ky epitet u përdor edhe nga ekipi i Shkëndijës së Tetovës disa ditë më parë. Nuk dihet se cili do të jetë reagimi i tyre pas këtij etiketimi, ndërkohë që Shakohoxha njihet për entuziasmin e tij të theksuar kur luajnë ekipet shqiptare kudo që janë dhe sidomos Ekipi Kombëtar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.