s Messi: Jam ende larg majes | www.Zemra.Org

Messi: Jam ende larg majes

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka pohuar se ai ende nuk e ka arritur formën e tij jetësore si lojtar dhe se ende mund të presim nga ai.

“Vit pas viti jam përmirësuar. Unë kam qenë me fat që jam rritur në një kampionat të tillë dhe tani puna po shpaguhet. Edhe tani mendoj se do të vijë edhe shumë më shumë prej meje. Unë nuk jam as afër majes time. Unë jam ende i ri dhe po zhvillohem si lojtar”.

“Unë kurrë nuk do të ndalem së mësuari. Edhe kur të mbaroj karrierën kurrë nuk do të them se kam qenë lojtar i kompletuar, sepse sa më shumë që piqesh aq më shumë eksperiencë fiton”, është shprehur Messi.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.