FutbollSport

Migjen Basha: Kemi ekip cilësor

Migjen BashaMigjen Basha mendon se kombëtarja shqiptare ka lojtarë cilësor në përbërjen e saj.

Shqipëria sot përgatitet të përballet me Norvegjinë në kuadër të kualifikimeve për Botërorin 2014, dhe Basha duket optimist se kuqezinjtë do të përsërisin paraqitjen që bënë në takimin e parë në Oslo.

“Jemi një ekip cilësor, i cili mund të fitojë ndaj çdo kundërshtari. Në ndeshjen në Norvegji e paraqitëm këtë cilësi. Të njëjtën gjë do të arrijmë edhe në këtë sfidë dhe për këtë jam shumë i sigurt”, ka deklaruar Basha.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button