s Motrat Mustafa – Cuco Mori Cuco | www.Zemra.Org

Motrat Mustafa – Cuco Mori Cuco

cuco mori cuco
me bulken tallaze
mos rri ne avli e
se zemren ma plase
mos rri ne avli e
se zemren ma plase

kur dalish n’avlie
ecish neper hije
mos diktoje nana
se cenke delije
mos diktoje nana
se cenke delije


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.