s Nadal thote qe Djokovic mund të mposhtet | www.Zemra.Org

Nadal thote qe Djokovic mund të mposhtet

Tenisti i dytë në botë, Rafael Nadal, ka deklaruar se Novak Djokovic nuk është i pamposhtshëm.

“Novak është më miri aktualisht, por mund të mposhtet”, ka thënë spanjolli.

Nadal ka folur edhe rreth akuzave për përdorim të dopingut.

“Tashmë i kemi dhënë shumë publicitet kësaj. Mendoj se dopingu është problem global, gjithmonë do të ketë njerëz që mashtrojnë”.

“Unë dua sport të pastër, por nuk më pëlqen sistemi, nuk është korrekt”, ka shtuar ai.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.