s Reali përgatitet ta shesë Higuainin | www.Zemra.Org

Reali përgatitet ta shesë Higuainin

Chelsea është duke pritur lajme nga Real Madridi rreth situatës së Gonzalo Higuain.

AS bën të ditur se Reali është duke u përgatitur ta shesë argjentinasin në fund të sezonit, nëse ata gjejnë një zëvendësim kualitativ.

Menaxheri i Chelseat, Andre Villas-Boas, është një tifoz i flaktë i Higuain dhe bëri përpjekje për ta sjellë argjentinasin në Stamford Bridge që në afatin kalimtar të janarit.

Juventusi po ashtu është i interesuar në lojtarin, edhe pse burime thonë se nënshkrimi me sulmuesin e Romës, Marco Borriello, ka hequr Higuainin nga lista e dëshirave të Zonjës së Vjetër.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.