s Ronaldo i sigurt për fitore | www.Zemra.Org

Ronaldo i sigurt për fitore

Real Madridi do ta mposhtë Bayern Munichun në sfidën e të mërkurës mbrëma në Santiago Bernabeu – ka thënë Cristiano Ronaldo.

Për të luajtur në finalen e 19 majit, Los Blancos duhet ta përmbysin epërsinë prej 2-1 të bavarezëve, ndërsa portugezi nuk ka dyshim për suksesin e ekipit të tij.

“E dimë se Bayerni do të luajë me kundërsulme, por gjithashtu e dimë se ata do të na respektojnë shumë, sepse do të luajmë në shtëpi”.

“Jemi mirë dhe jam i sigurt se do të fitojmë në shtëpi, pasi që do të luajmë në stadiumin tonë, përpara tifozëve tanë dhe i kemi të gjitha kushtet për të fituar”, ka deklaruar portugezi gjatë një interviste.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.