s Xavi: Chelsean e pret ferri | www.Zemra.Org

Xavi: Chelsean e pret ferri

Tifozët e Barcelonës janë duke përgatitur një ‘ferr’ për lojtarët e Chelseat në ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve – ka deklaruar Xavi.

Ekipi i Roberto di Matteos të martën do ta fillojë ndeshjen në Camp Nou me avantazh prej 1-0 nga përballja e parë, ndërsa mesfushori spanjoll beson se tifozët katalunas do t’u japin shtytje të madhe lojtarëve të Barcës.

“Luajmë për finale dhe kjo tregon gjithçka. Tifozët e dinë mirë se çfarë rëndësie ka kjo ndeshje dhe vërtet na duhet mbështetja e tyre, e cila gjithmonë na ka shërbyer në raste të këtilla”.

“Padyshim, lojtarët e Chelseat i pret ferri”, citon The Sun fjalët e kreatorit të lojës së Blaugranëve.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.