InteresanteVIDEO

Dele e çuditshme. Ha barin me kokë mbrapsht (VIDEO)

Shikoni pak më afër dhe ju do të vini re diçka shumë të çuditshme në lidhje me këtë dele.
Natyra është sfidante e jetës, ajo është me të vërtetë një dele me kokë mbrapsht të themi, por është e vërtetë, ajo ha barin si gjithë delet e tjera.
Pronari kafshësë pazakontë, pasi ka postuar videon në youtube, insiston se nuk ishte fallco pasi shumë veta kanë pohur se nuk është e vërtetë

Klipi ka ngjallur kureshtje në mesin e mijëra shikuesëve, duke arritu brenda 5 ditëve 50.000 shikime.
Atëherë pasi të shihni videon jepni komentin tuaj.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close